Корисно знати

Чому не варто пропускати заняття?

 

Не варто пропускати заняття тому, що пропуски перешкоджають розвитку і закріпленню нових новичок. тобто результат кожен раз трохи  втрачається і дитина повертається на кілька кроків назад у навчанні.
Також, пропускаючи заняття ви можете втратити час, який вам був зручним - його може зайняти інший учень.

Чому періодична зміна педагога - це добре?

 

Періодична зміна педагога - це дуже потужний стимул для формування адаптивності психіки дитини. Дитина розвиває гнучкість і терпимість до змін, що відповідно впливає на її поведінку - дитина стає більш спокійною в умовах, які змінюються.

Чому важливо робити домашні завдання?

 

Регулярне виконання домашніх завдань і рекомендацій фахівців дозволяє зробити наші заняття більш пролонгованими. Що, звісно, дозволяє  швидше сформувати нові навички, швидше досягти результатів та змін і зекономити гроші.

Чому ми не займаємось з дітьми 1 раз на тиждень?

 

1 раз на тиждень - це графік занять, який унеможливлює досягнення результату з дітьми. За такого ритму не формуються нові навички, дитина не мотивована на заняття, інтенсивніть занятть недостатня для суттєвих змін.
Тому 1 раз на тиждень ми займаємось з дорослими, відповідно  вони самостійно несуть відповідальність за виконання  домашніх завдань і рекомендацій.

Чому логопеду цікаве заключення невролога?

 

Є деякі медичні особливості, які суттєво впливають на стратегію корекції та хід занять. Наприклад, якщо в дитини діагностована епілепсія, логопед не може робити дихальні вправи та логопедичний масаж, щоб не спровокувати напад.
Також, розуміння діагнозу дозволяє логопеду обрати корекційні методики , які було розроблено саме для корекції мовлення у дітей з відповідним діагнозом.

Яка роль батьків на занятті?

 

На діагностиках та заняттях ми просимо батьків бути в контакті з фахівцем і дитиною. Це означає - слідкувати за заняттям і швидко реагувати похвалою, мотивуючи дитину до змін. Логопедичні та корекційні результати часто важко даються дитині і така мотивація для дитини - безцінна. Тому ми просимо батьків під час занять не користуватись мобільним телефоном і навушниками.